1890 yılında Peugeot isminin ortaya çıkışıyla başlayıp, günümüzdeki yenilikçi elektrikli konseptinin geliştirilmesine kadar geçen süreçte marka, ekolojik ve mobilite çözümlerin araştırılıp ileri götürülmesinde kilit bir rol oynamaktadır. Yenilikçi ve öncü olmak Peugeot markasının temel değerlerindendir.
Teknolojik performansı ve orijinal tasarımları bir araya getirip geleceğin modellerini üreterek, ilham ve tutku uyandıran işler gerçekleştirmektedir.
Yeni koleksiyonda da ‘Mükemmellik’ ve ‘Tutku’ kelimelerinin izlerini göreceksiniz.
peugeotbisiklet.com.tr
Marka, bisiklet yarışlarında kazandığı zaferlerle ciddi bir ün kazandı. Bu ünle birlikte dışa açılarak 1960’lı yıllarda ABD’nin önde gelen bisiklet markalarından biri haline geldi.
Bugün Gitane, dünya çapında önemli bisiklet yarışlarında kazandığı zaferlerle sürekli kendini geliştirerek markasını tüm dünyada önemli bir yere konumlandırmaktadır.
gitanebisiklet.com.tr
Tetra Bike, yeşili koruma bilinci ile hareket ederek yepyeni çevre dostu elektrikli araçlar üreten ve böylece şehir ulaşımında hava kirliliğini azaltmayı hedefleyen ve aynı zamanda aktif yaşam tarzını teşvik ederek, müşterilerinin yaşam kalitesine katkı sağlayan bir kuruluşdur.
tetrabike.com.tr
Spectra markası ilk önce İskandinav ülkelerinde tanındı. Kısa süre sonra tüm Avrupa’da bilinen bir aksesuar markası haline geldi.
Spectra Fransa’da yaratılmış bir aksesuar markasıyken Cycleurope tarafından yeniden ele alındı. Amaç benzersiz ve kaliteli bir parça ve aksesuar markası yaratmaktı. Bu amaçla yola çıkan marka bugünkü geniş yelpazeye sahip ürün çeşitliliğine ulaştı.
TEC markası, kaliteli ve yenilikçi ürünlerin üst seviyede bir araya geldiği aksesuar ve parçaların orijinal adıdır. Cycleurope 2012 yılından itibaren eşsiz üstünlükteki parça ve aksesuar çeşitlerini Tec markası adı altında sunmaktadır. TEC markası, Yol MTB ve BMX kategorilerinde bisikletçilere kaliteli ürün çeşitliliği sunmaktadır.
Crescent bisikletleri, 1890’lı yıllarda Western Wheel Works Chicago merkezli şirket tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde ilk kez satılmaya başlandı. 1950'lerin ortalarında, bisiklet yarışları İsveç'te çok popülerdi ve Crescent'lara binen bisikletçiler büyük başarılara imza attıklarından dolayı marka, spor ve yarış ile ilişkilendirildi. Ve böylece Crescent, "dünya şampiyonu bisiklet" lakabını aldı.
ABD yapımı Crescent bisikletler, Avrupa’da mükemmel bir üne kavuştu. Kalite ve yenilik konusunda halkın zihninde güçlü bir bağa sahip olan marka, bu ünü bütün bir yüzyıl boyunca 21.yüzyıla kadar korudu.
DBS bisikletleri kalite ve güvenlik odaklıdır.Son yıllarda, DBS hem Yol hem de MTB ve BMX türünde Norveç ve Nordic bisiklet sporunun geliştirilmesinde aktif olmuştur. . Menşei, Norveç olmasından ötürü zor iklim koşulları ürünleri aşırı zorladığı için DBS’yi en çok satan, kaliteli bir bisiklet markası haline getirmiştir.
13 Şubat 1935'te Rasmus Peter Egedesø şirketi Odense'de R.P. Egedeso'yu kurdu. 1940'ların başında Rasmus Peter Egedeso, yerel kadro üreticisi Børge Kildemoes tarafından üretilen bisiklet kadroları yapmaya başladı. Egedesø, Børge Kildemoes'den aldığı kadroları boyadı ve daha sonra kendi bisiklet kadro üretimine başladı.
Monark'un kökeni, güney İsveç ili Halland'daki Varberg yakınlarındaki küçük Hunnestad köyünden gelmektedir. Küçük bir dükkanda bisiklet satan bir şirketti, ancak zaman geçtikçe iş, bisiklet yapmak için kullanılan parçaları üreten bir şirket haline geldi.
Yıllar boyunca Monark, motosikletler gibi motorlu taşıtlar konusunda önemli teknik uzmanlık gerektiren ürünler ve sıkı kalite güvence prosedürleri ile ilişkilendirilmiştir.
1950'lerin ortalarında Monark, İsveç'teki bisiklet yarışlarında çok zafer kazandı; spor ve yarış markanın bir parçası haline geldi.
BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
ADRES : Fatih Mahallesi, Çamlık Caddesi No:13 Sarnıç, Gaziemir – İzmir

TELEFON : 0 232 464 06 74

FAX : 0 232 464 06 45